Bardienstplanning 2018-update 17 mei

Woensdag, 16-05-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Fred Timmer

Vrijdag, 18-05-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Linda Grooteman en Tom Grooteman

Dinsdag, 22-05-2018 20:00 - 23:00 Ba rmedewerker Joey Koeckhoven

Woensdag, 23-05-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Vincent Koeckhoven

Vrijdag, 25-05-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Linda Grooteman enTom Grooteman

Dinsdag, 29-05-2018 20:00 - 23:00 Barmedewerker Cindy Druyven  

Woensdag 30-5-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Theo Schuitemaker

Vrijdag,01-06-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Ingrid Borst en Marijn Bakker-van Berkel

Dinsdag, 05-06-2018 20:00 - 23:00 Ba rmedewerker Theo Schuitemaker

Woensdag, 06-06-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Dirk van der Lee 

Zaterdag,09-06-2018 START GOUDEN TULP

10:00 - 13:00 Barmedewerker Esther Timmer-Bron

13:00 - 17:00 Barmedewerker Cara Grooteman en Tamara de Boer

17:00 - 21:00 Barmedewerker Ilona van der Lee en Sabine Poland

21:00 - 23:59 Barmedewerker Alex Polman en Michel Adriaanse  

Zondag, 10-06-2018

10:00 - 13:00 Ba rmedewerker Nick Bakker

13:00 - 17:00 Ba rmedewerker Joop Bakker en Jose Bakker-Groot

17:00 - 21:00 Barmedewerker Els Stokman en Peter van Langen

21:00 - 23:00 Ba rmedewerker Dik Konijn

21:00 - 23:59 Ba rmedewerker Vincent Koeckhoven

Maandag, 11-06-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Famke Linthorst en Kim van Langen

Dinsdag, 12-06-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Nico van de Nes en Wim Bijvoet

Woensdag, 13-06-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Dick Roest en Wim Bijvoet

Donderdag, 14-06-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Peter Simoës en Ward Swildens

Vrijdag, 15-06-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Maurice Beers en Patrick Dekker

Zaterdag, 16-06-2018

10:00 - 13:00 Robert Timmer

13:00 - 17:00 Annemiek Goodijk en Cindy van Meningen

17:00 - 21:00 Lars Alles en Ron Groot

21:00 - 23:59 Jeroen Huibers en Rico Grooteman

Zondag, 17-06-2018 FINALES GOUDEN TULP

10:00 - 13:00 Carla Buijsman

13:00 - 17:00 Arie Vlaar en Astrid Vlaar en Ward Swildens

16:00 - 20:00 Keukendienst Jordy Geel en Rein Swart

17:00 - 21:00 Joyce de Vries en Lynne Mulder

21:00 - 23:59  Harry Poland

Dinsdag, 19-06-2018 20:00 - 23:00 Ba rmedewerker Sonja Klaver-Weel

Woensdag, 20-06-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Johan de Vries

Vrijdag, 22-06-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Joey Koeckhoven en Kelly Koeckhoven-Timmer

Zaterdag, 23-06-2018 START STAM-OBDAM TOERNOOI

10:00 - 13:00 Els Stokman

13:00 - 17:00 Olga Admiraal en Simone van der Meer

17.00 – 21.00 uur Dylan Zomer

Zondag, 24-06-2018

10:00 - 13:00  Siemen Kok

13:00 - 17:00 Jack Oudhuis

17:00 - 21:00 Paul van der Molen

Maandag, 25-06-2018 19:00 - 23:00 Desirée de Bekker

Dinsdag, 26-06-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Joyce de Vries  

Woensdag, 27-06-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Annelies Cuperus

Donderdag, 28-06-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Annelies Weegels

Vrijdag, 29-06-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Dirk van der Lee en Els Stokman

Zaterdag, 30-06-2018

10·00 - J 3·00 Jetty Haagsma

13:00 - 17:00 Kevin Timmer en Sjoerd Schipper

17:00 - 21:00 Boyd Luitjes en Bud Bakker

21:00 - 23:59 Dorine Schagen en Sabine Poland

Zondag, 01-07-2018 FINALES STAM-OBDAM TOERNOOI

10:00 - 13:00 Ria Poland

13:00 - 17:00 Lois Bakker en Rens Bruins

17:00 - 20:00 Jordy Geel en Lynne Mulder

20:00 - 23:00 Dylan Zomer

Dinsdag, 03-07-2018 20:00 - 23:00 Ba rmedewerker Louise Wilson  

Woensdag,04-07-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Bart Willemse 

Vrijdag 06-07-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Boyd Luitjes en Bud Bakker

Dinsdag, 10-07-2018 20:00 - 23:00 Ba rmedewerker Sjaak Braas  

Vrijdag, 13-07-2018 19:00 - 23:59 Barmedewerker Jeroen Huibers en Rico Grooteman

Dinsdag,17-07-2018 20:00 - 23:00 Barmedewerker Gerard Koopman  

Vrijdag, 20-07-2018 19:00 - 23:59 Barmedewerker Richard Vendel  

Vrijdag,31-08-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Brian Asseper en Dennis van Stralen

Dinsdag, 04-09-2018 20:00 - 23:00 Barmedewerker Ilona van der Lee 

Woensdag,O5-09-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Fred Timmer  

Vrijdag, 07-09-2018 19:00 - 23:59 Barmedewerker Jolande Vlaar-Dik en Sjaak Grooteman

Dinsdag, 11-09-2018 20:00 - 23:00 Ba rmedewerker Dennis van Stralen

Woensdag, 12-09-2018 19.00-23.00 Brian Asseper

Vrijdag, 14-09-2018 19:00 - 23:59 Barmedewerker Jacqueline Mesman en Mirjam Peereboom

Dinsdag, 18-09-2018 20:00 23:00 Ba rmedewerker Nico van de Nes  

Woensdag, 19-09-2018 19:00 - 23:00 Barmedewerker Kevin Timmer 

Zaterdag,22-09-2018 START CLUBKMPIOENSCHAPPEN

10:00 - 13:00 Annelies Cuperus

13:00 - 17:00 Cara Grooteman en Tim Kenter

17:00 - 21:00 Annelies Bruins en Carla Buijsrnan

21:00 - 23:59 Dennis Klaver en Sjoerd Schipper

Zondag, 23-09-2018

10:00 - 13:00 Tim Kenter

13:00 - 17:00  Annemiek Goodijk en Cindy van Meningen

17:00 - 21:00 Dorine Schagen en Tamara de Boer

21.00 – 23.59 Ivo Appelman en Lars Alles    

Maandag, 24-09-2018 19:00 - 23:59 Barmedewerker Famke Linthorst en Kim van Langen  

Dinsdag, 25-09-2018 19:00 - 23:59 Barmedewerker Astrid de Groot en Greta van der Heijden  

Woensdag, 26-09-2018 19:00 - 23:59 Barmedewerker Harry Poland en Ria Poland  

Donderdag, 27-09-2018 19:00 - 23:59  Bart Willemse en Trudy Willemse-Mulder  

Vrijdag, 28-09-2018 19:00 - 23:59  Michel Adriaanse en Mirjam Peereboom  

Zaterdag, 29-09-2018 FINALES CLUBKAMPIOENSCHAPPEN

10:00 - 13:00 John Commandeur

13:00 - 17:00  Donna Immink. Joop Bakker en Jose Bakker-Groot  

16:00 - 20:00 Keukendienst Jordy Geel en Ron Groot  

17:00 - 21:00 Ba rmedewerker Lia Mulder-Stam en Lynne Mulder

21:00 - 23:59 Barmedewerker Maurice Beers, Patrick Dekker en Rein Swart  

Dinsdag,02-10-2018 20:00 - 23:00 Ba rmedewerker Martijn Mak  

Woensdag,03-10-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Sonja Klaver-Weel  

Vrijdag, 05-10-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Lia Mulder  

Dinsdag, 09-10-2018 20:00 - 23:00 Ba rmedewerker Louise Wilson  

Woensdag, 10-10-2018 19:00 - 23:00 Barmedewerker Armelies Weegels  

Vrijdag, 12-10-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Hans Weehuizen en Koos Luitjes  

Dinsdag, 16-10-2018 20:00 - 23:00 Barmedewerker Dick Roest  

Woensdag, 17-10-2018 19:00 - 23:00 Barmedewerker Pirn Borst  

Vrijdag, 19-10-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Jan Huisman  

Dinsdag, 23-10-2018 20:00 - 23:00 Ba rmedewerker Anja Stekelbos  

Vrijdag, 26-10-2018 19:00 - 23:59 Barmedewerker Peter Simoës  

Dinsdag, 30-10-2018 20:00 - 23:00 Barmedewerker Pim Borst  

Woensdag, 31-10-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Jan Huisman  

Vrijdag, 02-11-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Frank Smit  

Dinsdag, 06-11-2018 20:00 - 23:00 Barmedewerker Marco Oly  

Vrijdag, 09-11-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Olga Admiraal  

Vrijdag, 16-11-2018 19:00 - 23:59 Ba rrnedewerker Desirée de Bekker  

Woensdag, 21-11-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Loes Schilder 

Vrijdag, 23-11-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Sjaak Schilder  

Dinsdag, 27-11-2018 20:00 - 23:00 Ba rmedewerker Marco Oly  

Woensdag, 28-11-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Sjaak Schilder 

Vrijdag, 30-11-2018 19:00 - 23:59 Barmedewerker Loes Schilder  

Dinsdag, 04-12-2018 20:00 - 23:00 Ba rmedewerker T Verhoef  

Vrijdag, 07-12-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Johan de Vries  

Dinsdag, 11-12-2018 20:00 - 23:00 Barmedewerker Marita Luitjes  

Woensdag, 12-12-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Ton Oudhuis  

Vrijdag, 14-12-2018 19:00 - 23:59 Ba rmedewerker Ruud Vlaar  

Woensdag, 19-12-2018 19:00 - 23:00 Ba rmedewerker Ton Oudhuis    

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 72 502 2497

TC Ursem

Middengouw 2
1645 PN Ursem